ساخت و ساز خشک Dry Wall آب بندی سازه های بتونی و فلزی بتن ریزی کف های صنعتی ایزولاسیون و لاینینگ مخازن دیوار پوش کامپوزیت قطعات فایبرگلاس کفپوش اپوکسی

Sure as The Sunrise                 مطمئن همچون طلوع آفتاب

بتن سخت

توضيح فارسي : بتن ریزی کف های صنعتی ، اجرای بتن سخت

از اهم فعالیت های شرکت حدید فام صنعت اجرای عملیات بتن ریزی کف ها و سطوح صنعتی با استفاده از ماله پروانه ای می باشد . از مزایای استفاده از ماله پروانه ای ، سرعت ودقت بالا و داشتن سطحی بسیار صاف وصیقل و همچنین کاهش هزینه اجرا می باشد .

همچنین این شرکت با استفاده از سه ماده افزودنی ذیل بتنی با مقاومت فشاری، خمشی، کششی وسایشی بالاتر از بتن معمول اجرا می کند.

1- ساخت بتن پرمقاومت با نسبت آب به سیمان پایین
از جمله عوامل بسیار موثر در ارتقاء مقاومت فشاری بتن، کمتر نمودن نسبت آب به سیمان می باشد. در این راستا فراورده های ابر روان کننده بر پایه پلی کربوکسیلات تولید این شرکت،به منظور اشاره شده فوق، در کفسازی های بتن سخت استفاده می شود.

2- استفاده از الیاف افزودنی PPF
به منظور افزایش مقاومت برشی وخمشی بتن، این الیاف به میزان 1 Kg/m³ به بتن ساخته شده ردیف قبلی اضافه می گردد. استفاده از این الیاف باعث کنترل از ترک خوردگی خزش پلاستیک و همچنین افزایش دوام بتن تحت بارگذاریهای متعدد می گردد .

3- استفاده از پودر های پایه سیمانی مقاوم به سایش Neodur HE65 , از سری محصولات تحت لیسانس شرکت KORODUR کشور آلمان، با توجه به اینکه این پودر در برگیرنده کانی هایی با درجات سختی بسیار بالا نظیر سیلیسیوم کارباید، کرندوم ، بازالت و مس باره، می باشد، به عنوان یک لایه بسیار مقاوم به سایش و فرسایس عمل کرده و سطح بتن را Anti Dust می نمایید.این ماده با مصرف حدودی پنج کیلوگرم بر متر مربع بر روی بتن تازه ریخته شده پاشیده می شود و سپس با استفاده از ماله پروانه ای به پرداخت آن بر روی سطح بتن می پردازیم به نحوی که با غشاء خارجی بتن درآمیخته شود. این ماده درجه سختی س بتن را تا 8/5 موس ارتقاء می دهد ضمن اینکه این مواد سخت کننده در رنگبندی متنوع موجود است.مشخصات عمومی بتن سخت
1-مقاومت سایشی:300 الی 500 درصد بیش از بتن معمولی
2- مقاومت فشاری : 76 نیوتن بر میلیمتر مربع
3-ظاهر :به دلیل استفاده از ماله پروانه ای بسیار صقل
4- رنگ : رنگبندی بسیار متنوع

قيمت ها:

قیمت   ریال

اطلاعات بيشتر :

www.hadidfam.com

امكان تحويل :

نامحدود

روش فروش :

درخواست تلفنی، حضوری و یا ارسال ایمیل

شرايط پرداخت :

نقدی یا بر اساس توافق ( برای سازمانهای بزرگ )

واحد شمارش :

عدد

مايل به سفارش تعداد از اين محصول هستم.

مايل به دريافت اطلاعات بيشتر درباره اين محصول هستم.

نام و نام خانوادگي:

تلفن تماس:

پست الكترونيك:

توضيحات:

جهت ثبت ییام، این کد را وارد کنید :

4946